Klacht: ventilatie systeem fluit bij hard rijden.

Premkoemar op 22 mei 2017 over Ford in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ford
Categorie Automerken
Status Open
Datum 22 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,
December 2017 nieuwe ford ecosport gekocht.bij Ford van Bunningen in Gouda. Na 3 maanden blijkt bij hard rijden met ventilatie dicht dat de auto gaat fluiten.heb 2 jaar garantie.ben naar Ford dealer in Rotterdam geweest omdat ik vlakbij woont.hun hebben 4uur bezig geweest en heb de probleem niet kunnen verhelpen.vervolgens hebben ze de hoop opgegeven en gezegd ga maar waar je de auto gekocht heb want we hebben geen tijd om verder te onderzoeken.ben vervolgens naar Gouda bij FORD VAN BUNNINGEN geweest .hun hebben gekeken niet de probleem kunnen vinden en verwijs naar de handboek dat ik met ventilatie open de auto moet rijden waardoor je de fluitende geluid niet hoor.dat klopt ook allen het staat in de handboek je moet met open ventilatie rijden om vocht vorming te voorkomen en niet om de fluitende geluid te voorkomen.kortom FORD wil de probleem niet oplossen .

Gewenste Oplossing:

Ik ben te vreden als ik mijn auto wil rijden met ventilatie dicht en geen fluit hoort.want in het begin was het probleem niet.het is achteraf gekomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ford

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ford nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Premkoemar
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM