Mijn Klacht:
mijn auto met het kenteken 79-znd-1 heeft mij zaterdag 17-10-2015 in de steek gelaten het blijkt nu zo dat de brandstofpomp defect is, en mijn dealer wensink nijmegen heeft mij te kennen gegeven dat het probleem opgelost gaat worden en de onderdelen die daar voor nodig zijn besteld zijn,maandag morgen heb ik nog gebeld voor eventueel vervangend vervoer of waneer mijn auto klaar zou zijn.
Nadat ik netjes gevraagd heb of er voor mij een leen auto beschikbaar kon zijn kreeg ik daar 0 op mijn rekest. Maar ik gaf aan dat ik een auto nodig heb voor mijn werk daar hij wederom zei dat hij niets voor mij kon doen.
Persoonlijk vind ik dit een kwalijke zaak omdat ik niets aan dit probleem kan doen en nu 3 dagen vrij moet nemen omdat er geen auto beschikbaar is. Ik vind jammer dat ik nu op deze manier geen service krijg van een erkende ford dealer.
ik zou graag een tegen antwoord ontvangen wat u bevinding hier over is
Mijn idee is dat ze op zijn minst een auto hadden kunnen huren om service te kunnen bieden maar daar is verder niet over gesproken dat vind ik erg spijtig
m.v.g M Peters
Floraweg 32
6542KD Nijmegen
0620446008
Gewenste Oplossing:
dat ze op zijn minst een auto beschikbaar hadden kunnen stellen zodat ik geen 3 dagen vrij had moeten nemen

