Klacht: Slechte service

Denise__xxx op 25 april 2014 over Foot Locker in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 25 april 2014

Een klant van Foot Locker ervaart problemen met de service na het bestellen van New Balance schoenen. Na verschillende miscommunicaties en het ontvangen van de verkeerde maat, moet de klant telkens terug naar de winkel om de foute schoenen in te leveren voordat een nieuwe bestelling kan worden geplaatst. Uiteindelijk ontvangt de klant opnieuw de verkeerde maat, wat leidt tot frustratie over de afhandeling van de bestelling.

Mijn Klacht:

Na dat ze in de winkel mijn gewenste maat New Balance niet meer hadden, werd mij verteld dat deze ook niet meer te bestellen waren maar dat ik de volgende dag even moest bellen of ze misschien bij de levering zaten. Toevallig was ik die dag in Breda dus ging ik even langs, toen werd mij verteld dat er nog 33 paar te bestellen waren? Heel vreemd. Ik zocht maat 39 en deze werden voor me besteld en zouden thuis afgeleverd worden. Een paar dagen later ontving ik thuis Heren New Balance in maat 41,5. Ik belde naar de zaak en moest eerst de foute schoenen komen inleveren voor ik een nieuwe kon bestellen. Heel vreemd maar oke. Toen ik de volgende dag daar was hebben ze weer een dames maat 39 new balance voor me besteld. Nu krijg ik net een pakketje binnen, is het New Balance dames maat 41,5. Ik word er echt niet goed van. Dit betekend dat ik nu voor de 4e keer terug kan en nog steeds mijn schoenen niet meer heb. Voor mij hoeven die schoenen niet meer. Je wordt hier duidelijk niet serieus genomen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de juiste schoenen in de juiste maat ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Foot Locker

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Foot Locker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM