Klacht: Geen folders gekregen

H.W. Bijwaard op 22 november 2022 over Folderverspreiding Heerenveen in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆

Mijn Klacht:

Wij krijgen al zeker 6 weken geen folders meer. Kan zijn dat de bezorgers het maar in enkele brievenbussen doen bij onze appartementen gebouw. Het is een senioren gebouw. Laatst was bij enkele weer wel een bezorgd. Onze postcode is 8442 PZ Heerenveen

Gewenste Oplossing:

Dat de folders gewoon worden bezorgd. Vooral op nummers 110 en nummer 13 want daar wonen wij. En misschien dat er meer opgelet wordt

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Folderverspreiding Heerenveen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Folderverspreiding Heerenveen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door H.W. Bijwaard
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM