Klacht: Koffer afmeting niet goedgekeurd

GerbrichRixt op 21 november 2019 over Flybe in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Flybe
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 21 november 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op woensdag 13 november 2019 ben ik vanaf Southampton naar Amsterdam gevolgen.
Vluchtgegevens: vertrek vanuit Sauthamton was 16:10
Vluchtnummer: BE 1021
Mevrouw, Boonstra Gerbrich Rixt

Bij de douane werd er gezegd dat mijn koffer niet voldoet aan de juiste afmetingen. Wat tevens niet klopt omdat ik de koffer voorafgaand heb gemeten en hij voldoet aan de afmetingseisen.
Op zaterdag 9 november mocht mijn koffer vanuit Amsterdam (Schiphol) mee richting Sauthampton. Hier werd de koffer goedgekeurd door de douane.

Ik heb nu 42 euro moeten betalen omdat FLY Be niet akkoord is gegaan met mijn koffer als handbagage. Dit maakt mij erg boos omdat dit veel geld is voor een klein, small handbagage koffer, wat tevens voldoet aan de eisen die FLY Be stelt.

Gewenste Oplossing:

Ik zou dit bedrag graag terug gestort willen zien op mijn bankrekening nummer.

Ik heb dit ten onrechte betaald! Voorafgaand van de reis heb ik de koffer juist afgemeten en hij is op Schiphol goedgekeurd. Dezelfde koffer is NIET goedgekeurd door de douane bij Southampton airport.

In het vliegtuig zag ik koffers die vele maten groter waren dat die van mij.... wat gaat hier mis? zij hoeven niet te betalen en ik wel...

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flybe

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flybe nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door GerbrichRixt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM