Goedenmiddag Wildstar, Bijgaande melding hebben wij gevonden op Klacht.nl. Vervelend dat u bij het aanmelden van het startpakket een verkeerde indruk heeft gekregen. Dat is de reden waarom wij alle voorwaarde vermelden in de algemene voorwaarden waarvoor u accoord moet...
Mijn Klacht:
Ontvang enkele weken terug een mail van FlexiFront met voorstel om GRATIS hun 3-bladscheersysteem te proberen. Ik teken in. In de loop van de week van 14/012013 ontvang ik een brief: er zal mij een gratis scheersysteem worden opgetuurd, ik dien enkel 3,90 euro admin. en verzendingskosten te betalen. Dit niet gratis!!! Bovendien zal er mij een pakket van 12 mesjes worden opgestuurd 6 weken na ontvangst van mijn kennismakingspakket met om de 3 maanden een nieuwe zending! Ik vroeg hier helemaal niet om.
Ik wou de zending laten annuleren via hun klantenservice via internet. Blijkt dat je op die site 1000 maal kan proberen in te loggen met uw verkregen bevestigingsnummer en internetcode, tevergeefs, steeds krijg je een blanco scherm… Dit geeft al zeker geen vertrouwen. Dus op 24/01/2013 om 08u39 neem ik telefonisch contact met 035559535 (klantenservice), na 10′ kreeg ik een Nederlands sprekende dame aan de lijn. Ik doe mijn verhaal en ze antwoordt mij dat de site wel werkt, deze zou nu voor haar openstaan… Ik deel haar mede dat ik het toch niet vertrouw en dat ik het kennismakingspakket wens te annuleren. Ze deelt ons mede dat het nodige wordt gedaan.
Tot daar mijn verhaal. Ik ga geenszins een schrijven doen naar Zwitserland (bijkomende kosten…) en ben benieuwd wat er zal volgen.
Gewenste Oplossing:
Annulatie kennismakingspakket
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flexifront
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Flexifront over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flexifront nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Flexifront in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Flexifront een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Bijgaande melding hebben wij gevonden op Klacht.nl. Vervelend dat u bij het aanmelden van het startpakket een verkeerde indruk heeft gekregen. Dat is de reden waarom wij alle voorwaarde vermelden in de algemene voorwaarden waarvoor u accoord moet klikken en daarna de bevestigingsbrief ontvangt met de gegevens waarin u zelf uw abonnement kunt beheren, zo ook kunt opzeggen. Ik zie in ons systeem dat u dat ook heeft gedaan en vervolgens niets meer heeft ontvangen.
Mocht u nog vragen hebben kunt u ons bellen op het nummer 035 559535 of een e-mail sturen op [email protected]. Indien nodig kunnen wij u dan terugbellen.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.