Klacht: Vergelen Flexa strak in de lak,hoogglans witte verf.

gele verf op 30 juni 2015 over Flexa in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Flexa has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Zonet hebben we telefonisch contact met elkaar gehad en is er een passende oplossing afgesproken. Met vriendelijke groet, Dirk van der Meer Technisch adviseur en Opleider AkzoNobel Decorative Coatings BV. Antwoorden

Bedrijf Flexa
Categorie Producten
Status Opgelost
Datum 30 juni 2015

Een consument heeft ervaren dat de Flexa strak in de lak, hoogglans witte verf binnen een jaar aanzienlijk is vergeleld. Dit heeft geleid tot de noodzaak om de kozijnen opnieuw te schilderen, wat niet de verwachting was bij het gebruik van het product. Het bedrijf heeft de klacht inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vorig jaar hebben we de kozijnen geschilderd met Flexa strak in de lak,hoogglans witte verf. Nu is pas echt duidelijk te zien hoe de verf vergeeld is in nog geen jaar tijd. We kiezen voor wit en we kunnen alles op nieuw doen.

Wij horen graag uw reactie

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als wij nieuwe verf krijgen en een schadevergoeding voor schuurpapier kwasten ,rollers ec

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flexa

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Flexa over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Flexa in behandeling genomen

Bericht van Flexa

10 jaren geleden - Goedemorgen mevrouw, mijnheer, Op zich kan ik mij uw ongenoegen goed voorstellen betreffende het verkleuren van de door u gebruikte Flexa Strak in de lak. Om u gericht verder te kunnen helpen wil ik u vragen om uw klacht bij kenbaar te maken via [email protected] Met vriendelijke groet, Dirk van der Meer Technisch adviseur en Opleider AkzoNobel Decorative Coatings BV

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Vandaag ontving ik onderstaande reactie van Flexa. Uiteraard ga ik niet akkoord met deze reactie die werkelijk niets met de klacht van doen heeft, maar bestaat uit algemene informatie over Flexa producten. "Op zich kan ik mij uw ongenoegen / verwondering over het verkleuren van de door u gebruikte Flexa Strak in de Lak goed voorstellen. Het verschijnsel welke u ziet staat bekend onder de term (donker)vergeling. En is een verschijnsel wat voorkomt bij alle terpentine verdunbare verven kleuronafhankelijk. Met dien verstande dat juist bij lichte kleuren deze vergeling duidelijk opvalt. Deze donker vergeling wordt veroorzaakt door het terpentine verdunbare bindmiddel de alkydhars. Speciaal hierover hebben wij bijgevoegd informatieblad samengesteld. Ook staat er hiertoe een waarschuwingszins bij de gebruiksaanwijzing van dit product. Voor duurzaam kleurecht schilderwerk kunt u beter gebruiken een water gedragen zijdeglans of matte lak. Dit type lak heeft geen last van vergeling omdat er een ander type bindmiddel gebruikt wordt. Kiest u voor een water gedragen Hoogglans lak dan zal er toch weer sprake zijn van ene fractionele vergeling dit omdat er voor de gewenste glansgraad alsnog een percentage alkydhars wordt gebruikt. Herstel van het schilderwerk kan het beste als volgt gebeuren: - Intacte laag reinigen ontvetten met Alabastine Verfreiniger - Schuren grofte P220 – P280 en stofvrij maken - Nogmaals reinigen en ontvetten - Afwerken met Flexa Creations Lak Zijdeglans of Mat in de gekozen kleur. Kiest u voor Flexa Creations Lak Hoogglans dan zult u alsnog een fractionele vergeling kunnen verwachten. Met vriendelijke groet, "

Bericht van Flexa

10 jaren geleden - Goedemorgen mevrouw, mijnheer, Uit uw reactie op deze site begrijp ik dat u ontevreden bent over de gegeven uitleg en oplossing voor het bij u ontstane probleem. Wilt u derhalve als nog rechtstreeks contact met mij opnemen via: [email protected] Als u daar ook uw telefoonnummer bij vermeld dan ga ik u rechtstereeks benaderen om u verder te helpen. Met vriendelijke groet, Dirk van der Meer Technisch adviseur en Opleider AkzoNobel DEcorative Coatings BV.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Flexa een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Bericht Flexa , Passende aanbod gehad probleem opgelost.

Bericht van Flexa

10 jaren geleden - Zonet hebben we telefonisch contact met elkaar gehad en is er een passende oplossing afgesproken. Met vriendelijke groet, Dirk van der Meer Technisch adviseur en Opleider AkzoNobel Decorative Coatings BV.

Flexa

Heeft op 01 juli 2015 om 10:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM