Klacht: Kan geen afspraak maken

Eleonora112 op 25 september 2023 over Flevoziekenhuis in de categorie Ziekenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Ziekenhuizen
Status Open
Datum 25 september 2023

Een patiënt van het Flevoziekenhuis ervaart problemen met het maken van een herhaalafspraak bij de poli chirurgie. Na twee weken van pogingen om telefonisch contact op te nemen, kreeg zij te horen dat het systeem eruit ligt, wat leidt tot frustratie.

Mijn Klacht:

2 weken geleden kon ik geen herhaal afspraak maken bij de balie poli chirurgie omdat de agenda eruit lag. Ik moet over 6 weken nl terugkomen, nu al 2 weken aan het bellen en er wordt gewoon niet opgenomen en net ja hoor eindelijk neemt er iemand op en kreeg als antwoord systeem ligt eruit!! Wordt er achterlijk van pffff. Eleonora

Gewenste Oplossing:

Telefoon graag opnemen en een afspraak kunnen maken

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flevoziekenhuis

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flevoziekenhuis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Eleonora112
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM