Klacht: Bloemen binnen een paar dagen verwelkt….

SonjadeWeerd op 26 oktober 2023 over fleurop.nl in de categorie Bloemen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
fleurop.nl is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf fleurop.nl
Categorie Bloemen
Status Nieuwe klacht
Datum 26 oktober 2023

Een klant heeft een bos bloemen besteld bij Fleurop ter waarde van meer dan €50 voor de nieuwe woning van zijn dochter, maar deze verwelkte binnen enkele dagen. Ondanks het contact met de klantenservice en het verzoek om een oplossing, was de klant te laat voor de vaasgarantie en is hij ontevreden over de service.

Mijn Klacht:

Een mooie bos bloemen besteld ter waarde van ruim €50,- voor mijn dochter haar nieuwe woning, maar helaas binnen een paar dagen was deze al verwelkt. Mail gestuurd met dit verhaal naar de klantenservice van Fleurop. Helaas net een paar dagen te laat voor de vaasgarantie. Wat een service….
Voor mij nooit geen Fleurop meer!

Pleurop!!!

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe bos bloemen voor mijn dochter!

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar fleurop.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door SonjadeWeerd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM