Klacht: Verkeerder periode gefactureerd

kpante op 17 januari 2019 over F&L Publishing Group BV in de categorie Uitgever

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Uitgever
Status Open
Datum 17 januari 2019

Een klant van F&L Publishing Group BV heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de facturatie van het tijdschrift C't. De laatste factuur begon een maand eerder dan gebruikelijk, en eerdere facturen vertoonden ook onregelmatigheden in de datums. Ondanks meerdere pogingen om het probleem op te lossen via telefoongesprekken en e-mails, is er geen bevredigende oplossing geboden.

Mijn Klacht:

Mijn laatste factuur voor C’t begint een maand vroeger dan alle voorgaande facturen (maart ipv april). Al 3 jaar loopt de facturatie niet zoals het hoort.

De laatste correcte factuur dateert van 2016 (gefactureerde periode 0416-0317).
In 2017 en 2018 kreeg ik telkens een factuur waarvan de begindatum klopte maar de einddatum stopte steeds een maand te vroeg (0417-0218 en 0418 tot 0219).
Meerdere telefoongesprekken en mails hebben dit niet opgelost, ik heb dit blijven betalen aangezien de begindatum wel steeds klopte en ik in de praktijk wel alles bleef ontvangen.

Maar bij de laatste factuur is nu ook de begindatum zonder reden aangepast (0319 tot 0220). Twee weken geleden heb ik hiervoor gebeld en toen werd me gevraagd om alle info door te mailen. Dit is gebeurd op 7 Januari maar ik heb hier nog steeds geen antwoord op gehad.

Gewenste Oplossing:

Als deze problemen van de baan zijn en de gefactureerde periode terug klopt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over F&L Publishing Group BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over F&L Publishing Group BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM