Klacht: Misleiding en Bagger dienstverlening

DvHaaften op 10 februari 2016 over Het Financieele Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 10 februari 2016

Een klant uit kritiek op Het Financieele Dagblad vanwege de kwaliteit van de dienstverlening en de onduidelijkheid van de mobiele versie van de website. Hierdoor heeft zijn vriendinnetje per ongeluk een verkeerd abonnement afgesloten, wat leidde tot een hoge afschrijving. De klantenservice werd als onbehulpzaam ervaren, met een verwijzing naar een disclaimer zonder verdere ondersteuning.

Mijn Klacht:

Het FD is in mijn opinie een enkellaagsversie van aldi toiletpapier die zulke onzin schrijft, dat ik het niet eens IS zelfmoordterroristen zou gunnen om hun reet ermee af te vegen, laat staan lezen. Echter, mijn vriendinnetje wilde het FD, en heeft een abonnement aangevraagd. Op de mobiele versie die waarschijnlijk nog gebouwd is door de laatste generatie inteelt T-rexen, is de communicatie zo onduidelijk weergegeven dat mijn vriendinnetje per abuis een verkeerd contract heeft afgesloten. Dit resulteerde in een afschrijving van 700 euro, en een belletje van mij. Ik vroeg of er per maand betaald kan worden, maar natuurlijk kan dit niet, De klantenservice is ook dusdanig indolent dat ze me verwijzen naar een disclaimer, die waarschijnlijk de persoon die het geschreven heeft niet eens gelezen heeft.

Gewenste Oplossing:

Als de tent is afgebrand

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Het Financieele Dagblad in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM