Klacht: Hele Slechte beveilging!!!

lauraaaa op 07 juli 2013 over Festival in de categorie Entertainment

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Festival
Categorie Entertainment
Status Open
Datum 7 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik was samen met 2 andere vriendinnen en een vriend ons naar free festival geweest. We hebben een te gekke dag gehad totdat we ’s avonds bij ons kluisje kwamen en bepaalde spullen weg waren!! Na een flinke woede aanval toch naar de mensen gelopen van het kluisje en een van de mensen daar zei: Ja er is een beveiliging naar me toe gelopen om te zeggen dat kluisje open is en is even later dicht gemaakt! Hoe dom kan je zijn om zo een kluisje open te laten als je beveiliger weet dat in een kluisje belangrijker spullen zitten?!?! Je bent niks voor niks beveiliger! Mijn telefoon en een telefoon van vriendin is weg, 2 ID kaarten zijn weg, 1 huissleutel en 25 euro aan geld.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als er een vergoeding aan vast zit en wel een goede, Ik wens een schade bedrag terug van minimaal 400 euro! want ik vind het schandalig dat zelfs een beveiliger niet eens op een kluisje kan letten!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Festival

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Festival nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM