Klacht: Kan niet aanmelden

Klagebartje op 02 augustus 2019 over Ferratum in de categorie Leningen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ferratum
Categorie Leningen
Status Open
Datum 2 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wel 30 keer getracht om mijn aanmelding te voltooien maar iedere keer is er wel wat. Dan is de foto te groot, dan komen email adres niet overeen, dan loopt ie niet verder door of geeft ie aan dat website momenteel niet bereikbaar is. Bellen heeft geen nut. Opdracht is daar afschepen en oplossingen aandragen die ik allemaal al 20 keer heb gedaan. Buiten het feit dat e veel rente over word berekend zijn ze slecht bereikbaar en is het niet te doen een lening aan te vragen. Ook hier weer veel kleine letters onder het gras. Dus ik ben er nu klaar mee. Dan maar geen lening. Dit schiet niet op zo

Gewenste Oplossing:

Als alles geregeld word

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ferratum

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ferratum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM