Klacht: Scooter midden voor garagedeur geparkeerd. Waar een bord op zit INRIT VRIJLATEN

dirktimmer op 04 september 2021 over Felyx in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Felyx
Status Open
Datum 4 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er moet een oplossing komen voor de pauper klanten die de scooter overal maar neerplanten.
Ze hebben al meerdere keren voor mijn ramen gestaan, voor mijn deur gestaan, en voor mijn auto gestaan zodat ik niet weg kon. Nu zelfs midden voor mijn garagedeur zodat die niet open kan.

Ik wil geen scooters rond mijn huis hebben slingeren. Tot zover zijn de scooters heel gebleven bij het verplaatsen maar weet niet hoelang dat nog duurt.

Gewenste Oplossing:

Geen scooters hier in de straat. Esdoornstraat en Zuidoosterfront in Den Bosch.
Zet ze bij bushaltes, grotere parkeerplaatsen, benzinestations, horecagelegenheden, of andere (met de gemeente afgesproken?) meer open plekken. Niet willekeurig bij mensen voor de deur.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Felyx

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Felyx nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door dirktimmer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM