Klacht: Onterechte Boete

Rowanthoolen op 10 mei 2024 over Felyx in de categorie Brommers, scooters en motoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Felyx
Status Open
Datum 10 mei 2024

Een gebruiker van Felyx heeft een boete van 120 euro ontvangen omdat hij een scooter buiten het groene gebied startte, terwijl het volgens hem niet mogelijk zou moeten zijn om de scooter daar te starten. Na het rijden met de scooter kon hij deze niet terugzetten in het groene gebied, wat resulteerde in de boete. Felyx gaf aan dat de scooter in een groen gebied moest worden geparkeerd, maar de afstand was te groot voor de gebruiker.

Mijn Klacht:

Ik heb een boete van 120€ gekregen omdat ik een scooter startte van felyx buiten het groene gebied (hoort in principe dus niet te kunnen want hij mag daar niet staan)
Nu heb ik er een stukje mee gereden en wilde ik hem neerzetten maar dat kon niet omdat het geen groen gebied was.
Nu kwam ik in contact met felyx en zeiden ze dat ik hem in een groen gebied moest zetten dat was meer dan een uur tijden van het gebied waar ik hem uberhaupt heb gepakt en dat was ik niet van plan dus kreeg ik gelijk 120€ boete

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Felyx
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Felyx

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Felyx nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rowanthoolen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM