Klacht: Klacht autoverzekering

Luna Zendman op 13 februari 2025 over FBTO in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
FBTO werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Bedrijf FBTO
Categorie Verzekering
Status In behandeling
Datum 13 februari 2025

Een klant van FBTO ervaart problemen met de vergoeding van ruitschade onder zijn allrisk autoverzekering. Hij voelt zich niet gehoord en heeft het idee dat de verzekeraar voortdurend zoekt naar redenen om de schade niet te vergoeden, wat leidt tot frustratie en het gevoel van onbegrip.

Mijn Klacht:

Ik ben all risk verzekerd en de verzekering komt continu met redenen waarom ze een ruitschade niet willen vergoeden. Ik voel me niet gehoord en onbegrepen. Het lijkt alsof de verzekering continu opzoek is naar redenen om de schade niet te hoeven vergoeden. Ik word continu van het kastje naar de muur gestuurd.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn eigen risico kan betalen en zij de rest van de schade aan de voorruit vergoeden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar FBTO over deze klacht.

Bericht van FBTO

1 jaar geleden - Hallo Luna Zendman, Wat jammer dat je je niet gehoord en begrepen voelt. Binnen de WA-Casco (All risk) verzekering ben je ook verzekerd voor ruitschade. Ik kan uit je verhaal niet opmaken wat de reden van afwijzing is. Ik leg je klacht voor aan de afdeling Schade. Deze collega's nemen dan binnen 10 werkdagen contact met je op. Groet FBTO

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door FBTO in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Luna Zendman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM