Mijn Klacht:
Augustus 2019 heb ik mijn autoverzekering telefonisch stopgezet, bij het stopzetten had ik gevraagd wat er zou gebeuren met mn -4 jaren, want in november zou het moeten verminderen naar -3. De gene die mij te woord stond heeft mij verteld dat bij het aansluiten van nieuwe verzekering het verder zou gaan met het aflossen, aan de hand van die informatie heb ik mijn auto verkocht, had ik dat niet gedaan dan zou ik in november op -3 jaren zitten.
November 2020 heb ik weer een autoverzekering aangesloten, met verheuging van dat ik verder zou gaan met aflossen van hoge premie.. na 2-3 maanden had ik weer FBTO gebeld met de vraag wanneer ik op -3 mag zitten, kreeg als info door augustus/september 2021 (weet niet meer welke van de 2 was gezegd), dus heb ik nu het september is weer FBTO gebeld, krijg ik als info door dat het eind november wordt!! En dat er al 2x verkeerd informatie is gegeven! Nu ben ik zeer gefrusteerd dat ik niet kan vertrouwen op telefonisch informatie!
Als er niet was gezegd dat mijn afgeloste maanden verder meegeteld zouden worden bij mijn nieuwe verzekering, dan had ik nog 3 maanden kunnen wachten met het verkopen van mijn auto! Zou ik met -3 jaren mijn auto kunnen verkopen. dan zou ik eind november 2021 over kunnen gaan naar -2 jaren. Want heb vertrouwen gehad op telefonisch informatie en op basis daarvan heb ik mijn auto verkocht, waardoor ik bij elkaar opgeteld al bijna 2 jaar -4 premie heb betaald.
Gewenste Oplossing:
Als ik eind november ipv -3 op -2 jaren mag zitten, omdat ik vertrouwen heb gehad op telefonisch informatie en dat ik aan de hand daarvan beslissingen heb genomen door verzekering stop te zetten en het verkopen van mijn auto..

