Klacht: Sleutels weg , Gedane dingen weg, verkoop niks

Monique Dominicus op 19 april 2015 over farmville in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf farmville
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 19 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo , ik speel graag farm ville, nu is het zo dat ik op level 51 ineens niet meer op het spel kon dit heeft 5 dagen geduurd , sinds kort spel weer terug , maar wat ik b,v maak voor Arie is dan weer weg , als niet gedaan , producten verdwijnen en mijn gespaarde sleutels zijn ineens verdwenen , wordt er vaak afgegooid, kom ik terug alles weg, het plezier gaat er zo wel vanaf,ik verkoop ook totaal niks meer dit is al langere tijd nog voor ik het spel kwijt was, heb sleutels gekocht mede om ascpa te steunen ook weg,hoop dat dit opgelost kan worden ,bij voorbaat dank.
Monique Dominicus

Gewenste Oplossing:

Als het spel weer gewoon loopt en ik mijn sleutels terug heb , en ik weer verkoop de eerste keer 17 sleutels , nu 9 sleutels.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over farmville

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over farmville nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM