Klacht: extra kosten

josefien123 op 10 februari 2016 over Wizz Air in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wizz Air
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 10 februari 2016

Een klant van Wizz Air heeft extra kosten van 40 euro moeten betalen voor een koffer, omdat de wieltjes te hoog zouden zijn. Daarnaast heeft de klant twee keer 70 euro betaald voor incheckkaarten en voelde zich onvriendelijk behandeld, alsof hij een crimineel was.

Mijn Klacht:

40 euro betaalt voor koffer omdat ze de wieltjes meerekenen ( was 2 cm ) tehoog terwijl er zoveel passagiers doorliepen met grote valiezen en deze hadden niets bijbetaalt

2x 70 euro betaalt voor incheckkaart

onvriendelijk werd behandelt gelijk een crimineel

Gewenste Oplossing:

nooit nog met hun maatschappij

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wizz Air

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wizz Air nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM