Klacht: via ideal betaald …afgeschreven maar niet geboekt

biancaduncandavinia op 07 oktober 2019 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 7 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik boekte een hotel via expedia…ik vlieg aankomende woensdag om mijn zoontje met downsyndroom uit t tehuis te halen waar hij al 5 maanden zit dankzei zn vader om m eindelijk mee naar nederland te nemen…ik heb geld geleend voor tickets en hotel en nu zegt expedia doodleuk sorry fout in het ideal systeem u krijgt u geld binne 14 dagen teruggestort….zolang kan ik niet wachten ik vlieg woensdag en heb geen geld voor een ander hotel meer moet ik op t strand gaan slapen met men dochtertje…ik heb hier al genoeg stress van alles en dan zeggen ze ja sorry is een ideal storing…..tuurlijk toen ik ging google kreeg ik gewoon buikpijn van dezelfde verhalen wat al heeeel lang speelt….maar ik heb dus nu dankzei hun wel een groot probleem en moet gewoon nu gelijk opgelost worden aangezien ik geen geld heb voor wat anders

Gewenste Oplossing:

als ze mijn geld nu per direkt terugstorten of hun een reservering maken bij het hotel waar ik geboekt heb zodat ik toch een slaap en verblijfplek heb met mijn dochtertje aankomende woensdag

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expedia

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expedia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door biancaduncandavinia
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM