Klacht: hotel geboekt en betaalt maar geen boekingsbevesteging

julian den boer op 28 juli 2022 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 28 juli 2022

Een klant heeft een hotel geboekt en betaald via Expedia, maar ontving geen boekingsbevestiging en het hotel had de reservering niet ontvangen. Na herhaaldelijk contact proberen te leggen met Expedia, zowel telefonisch als via de website, kreeg de klant geen hulp en werd steeds doorverwezen naar onbereikbare opties. Uiteindelijk heeft de klant de boeking direct bij het hotel opnieuw gemaakt.

Mijn Klacht:

Ik heb via expedia een hotel geboekt en betaalt na de betaling gaf de site aan dat er iets is fout gegaan. Ik zag dat het geld van men rekening is afgeschreven maar ik kreeg geen bevestiging.
Ik heb daarna het hotel persoonlijk gebelt of ze de boeking binnen hebben gehad en dat was niet het geval. ik heb uiteindelijk direct bij het hotel zelf geboekt (opnieuw betaalt).
De dagen erna heb ik geprobeert contact op te nemen met expedia via de telefoon kreeg ik alleen optie menu’s die mij doorverwezen naar de website of mij vertelde dat door technische problemen ze geen contact op kunnen nemen.
ook via de website service chat geprobeert een klacht in te dienen maar dan word ik door verwezen naar een telefoon nummer waar ik door oneindig veel keuzen menu’s nog niet mijn verhaal kwijt kan.
lang verhaal kort ik ben 197,15 euro kwijt en ik wil het terug 🙁

Gewenste Oplossing:

ik wil dat er 197,15 euro weer terug gestort word op mijn rekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expedia

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expedia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door julian den boer
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM