Klacht: Geen duidelijke informatie en geen gehoor!

Christaa op 26 maart 2020 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 26 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 2 april zou mijn vlucht vertrekken naar Colombia. Al mijn heenvluchten zijn door aanpassingen rondom COVID-19 geannuleerd. Ik heb van te voren al een annuleringsplan afgesloten maar moet bij mijn Expedia zijn om mijn vlucht te wijzigen. Ik kreeg 13 maart een mail van Expedia met de vraag of ik 7 dagen voorafgaand mijn vlucht pas contact met hen wilde opnemen zodat ze mensen die eerder op reis zouden gaan eerst konden ondersteunen. Mijn inziens een reële vraag. Nu bel ik 7 dagen voorafgaand mijn vlucht en krijg ik te horen dat je alleen 72 uur voordat je vlucht zou vertrekken, mag bellen. Ik heb hier geen mail over gehad en vraag om nadere uitleg. Ik ben al een paar keer opgehangen door het automatische afspeelbandje en zou graag een medewerker spreken.

Gewenste Oplossing:

Indien ik een medewerker kan spreken zodat ik mijn vlucht kan wijzigen en mijn geld terug kan krijgen met het annuleringsplan (pandemie valt onder gedekte gebeurtenissen).

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expedia

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expedia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Christaa
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM