Klacht: Door onduidelijkheid website en te hoge hotelovernachtiging

ruud 1962 op 30 december 2017 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 30 december 2017

Een klant van Expedia ervaart onduidelijkheid op de website tijdens het boeken van een hotelovernachting. Ondanks het invoeren van de juiste data, ontving hij een bevestiging met een andere datum. De klantenservice gaf aan dat het probleem vaker voorkomt en dat de klant op 'bijwerken' had moeten drukken, wat niet duidelijk werd aangegeven. De klant kreeg de optie om de boeking te annuleren, maar moest extra kosten betalen voor een mindere kamer, waardoor de uiteindelijke prijs aanzienlijk steeg.

Mijn Klacht:

Heb bij boeking 27/12 de datum 28/12/ t/m 29/12 en het type kamer ingevuld op website ,ging naar betalen ,kreeg bevestiging bleek op de bevestiging een hele andere willekeurige 7/1 t/m 8/1 datum te staan.Gebeld met klantenservice ,deze gaf aan dat dit vaker gebeurde en vertelde dat je als je de datum had ingevuld etc je op bijwerken moest drukken (er staat wel een icoontje bijwerken maar als je de datums heb ingevoerd dan hoef je toch niet op bijwerken te drukken en tevens staat dit er ook niet bij)Ik vroeg of het geannuleerd kon worden hij zei ik ga het hotel bellen kijken wat die kan doen ,even later zei hij ik heb het hotel gesproken voor een mindere kamer voor die datum moet je 20 euro bijbetalen en hierdoor kwam de kamer die eerst 59 euro incl 2x 13,50 euro ontbijt) op 79 euro zonder ontbijt, we hebben dit dan ook gedaan omdat we anders ons geld eigenlijk kwijt waren,omdat we op die andere datum niet konden . Later bleek in het hotel dat Expedia zelf de kamers inkoopt en zelf de prijzen en regels bepalen en niet het hotel.,dus bij klantenservice liegen ze de heleboel bij elkaar Het hotel Tulp Inn Antwerpens had zelf een aanbieding voor deze datum voor 57,50 euro,incl. chocolade arrangement ,welkomsdrankje,ontbijtbuffet, vochers,dus het verschil tussen deze prijsvechter en het hotel is 79+Ontbijtbuffet 2X 13,50 euro=>106 euro,terwijl het hotel een aanbieding had van 57,50 euro ,verschil 48,50 euro.Geen eerlijke afwikkeling van Expedia ,want deze wou het probleem afschuiven op het hotel, geen coulance en absoluut geen prijsvechter en onduidelijke website waardoor op express op het verkeerde been wordt gezet.Ik ga nooit meer met Expedia in zee,daar en geef dit advies ookaan ieder ander.Want wat als een romantische overnachting moet voorpret moest zijn eindigde in een nachtmerrie.En hoe kan je een bedrijf vertrouwen als ze liegen over bepaalde zaken door de telefoon.

Gewenste Oplossing:

Als we alsnog het prijsverschil terugkrijgen wat we anders bij het hotel kwijt waren

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expedia

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expedia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM