Klacht: Boeking hotel via Expedia niet bevestigd, wel bedrag afgeboekt

Lien32 op 29 augustus 2022 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 29 augustus 2022

Een klant heeft een hotelkamer geboekt en betaald via Expedia, maar bij aankomst in het Huberthotel in Brussel bleek de betaling niet door Expedia te zijn gedaan, waardoor er opnieuw betaald moest worden. Ondanks herhaaldelijk contact met Expedia over deze kwestie, heeft de klant na twee weken nog geen reactie ontvangen en ervaart hij het contact als zeer moeizaam.

Mijn Klacht:

Via Expedia een hotelkamer in het Huberthotel te Brussel geboekt en betaald maar bij aankomst moesten we nog een keer betalen. Het Hotel was niet door Expedia betaald. Hier over contact gezocht met Expedia. Het zou worden uitgezocht maar na 2 week nog geen enkele reactie. Contact met Expedia belachelijk moeizaam.

Gewenste Oplossing:

Restitutie totale bedrag

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expedia

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expedia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lien32
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM