Klacht: Boeking Hotel Cova da Iria ,Fatima, Portugal geannuleerd zonder reden

wdekruijff op 07 maart 2019 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 7 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gisteren heb ik voor 2 nachten (12-14 mei) geboekt bij Hotel Cova da Iria in Fatima, Portugal voor 170 euro. Vandaag is mijn boeking door het hotel zonder reden geannuleerd. Na een telefoontje van de klantenservice Expedia naar het Hotel bleek dat de bedragen niet goed waren op de site. Opnieuw boeken van dezelfde kamer voor dezelfde 2 nachten is mogelijk voor 500 euro!

Gewenste Oplossing:

Je kan toch niet zomaar een boeking annuleren omdat de kamer ook voor een veel hogere prijs verkocht zou kunnen worden bij nader inzien? Ik ben pas tevreden als annulering door hotel ongedaan wordt gemaakt .

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expedia

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expedia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM