Mijn Klacht:
Dit bedrijf Excellent Incasso B.V. gevestigd te Zaandam aan de Zeemansstraat 60. Telefoonnummer 075-6125030. Emailadres [email protected]. KVK 34205870 met name Dhr. Laurijssen denkt incasso kosten te verhalen zonder enige dienst te hebben verleent.
Debiteur is nooit op de hoogte gesteld van het opgelegde bedrag en aan de opdrachtgever is verteld dat er vele brieven aangetekend verstuurd is.
Na confrontatie van de opdrachtgever met meneer Jermine Laurijssen heeft meneer Laurijssen de opdracht ontbonden, maar probeert wel de debiteur € 327,90 NL20RABO0124910378 afhandig te maken met agressieve dreigementen.
Het hem confronteren met de situatie reageert hij enorm agressief.
Doordat de debiteur opgenomen is in een psychiatrisch ziekenhuis met honderderden mensen in dienst is duidelijk bewezen dat er niet één aangetekende post is verstuurd, omdat de bezorgde post zorgvuldig door de afdeling en psychiaters word gezien en behandeld.
Meneer Laurijssen zegt dat hij niet op de hoogte was van het adres en dacht dat het een privé adres betrof, en wilde het psychiatrisch ziekenhuis voor de kosten laten opdraaien.
Te triest en te bizar voor woorden dat zulke maffia praktijken mogelijk is bij een incasso bureau die je inhuurt en de betrouwbaarheid van alle incasso bureau’s. Nu is gebleken hoe incasso bureau’s te werk gaan.
Ook niet voor te stellen dat mensen die niet kunnen betalen nog meer in de problemen door spook diensten die zogenaamd zijn verricht en toch voor de kosten moeten opdraaien totdat er geen uitweg meer voor hun is.
Bedrijf Excellent Incasso staat op hun website voor Betrouwbaar, Professioneel en doeltreffend. Dat is absoluut niet gebleken en absoluut het tegenovergestelde.
Het bedrijf is benaderd, maar er is niets mee gedaan.
Heb je dezelfde ervaring met hun, laat je niet bedreigen en betaal niets!
Gewenste Oplossing:
Dat zulke bedrijven aangepakt en opgeheven worden. Maffia zou niet in Nederland moeten bestaan.

