Klacht: Telefoon zoek en reactie van bedrijf ook zoek

Djmveeke op 21 juni 2017 over EWP European Warranty Partners SE in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 21 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 25 maart j.l heb ik wertgarantie op de hoogte gesteld dat het scherm van mijn 4 maanden oude i phone 6s stuk was.27 maart is mijn toestel door ups opgehaald voor reparatie.op 7 april word de telefoon gerepareerd verzonden met ups richting mij.deze is in eindhoven op het distributiecentrum verdwenen.vervolgens heb ik zowel telefonisch als per mail ongeveer 30 keer contact opgenomenmet wertgarantie ,zowel met duitsland als met nederland.deze mensen reageren gewoon helemaal niet ,ondanks dat ik van april al de bevestiging heb van ups dat het onderzoek is afgerond.ik heb inmiddels een advocaat in de arm genomen,omdat ik niet meer tevreden ben met alleen een nieuw toestel

Gewenste Oplossing:

Nieuw toestel en een schadevergoeding voor gemaakte kosten en het abbonementsgeld van mijn telefoonabbonement

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EWP European Warranty Partners SE

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EWP European Warranty Partners SE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM