Klacht: Voorstelling We Will Rock You in Engelse Taal.

hansschooff op 24 december 2019 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eventim is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Nieuwe klacht
Datum 24 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Betreft gereserveerde kaarten besteld via AD krant. In de website van het AD stond niet vermeld dat de voorstelling in de Engelse taal werd gespeeld. Wij zijn de Engelse taal niet machtig en konden daardoor de voorstelling niet volgen. Ik heb bij Eventim daar melding van gemaakt. Zij zeiden dat het wel de website staat. Maar bij het AD staat het er zeker niet op.Ik moest ook nog de voorstelling eerder verlaten omdat de voorstelling ca. 3 uur duurde wat ook niet op de website van het AD stond omdat ik in Rotterdam woon en de tram en metro moest halen anders kwam ik niet meer thuis.

Gewenste Oplossing:

Wij hebben geen leuke avond gehad en wij willen een vergoeding voor dit ongemak.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eventim

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eventim nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hansschooff
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM