Klacht: online verkoop Rammstein

bkanon op 06 juli 2019 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eventim is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Nieuwe klacht
Datum 6 juli 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een uur lang in een wachtrij gestaan. 2 x de kaarten die ik wilde aan kunnen klikken en bij betalen weer de wachtrij in en uiteindelijk met lege handen staan. woest met schuim om de bek achter je pc zitten en dan vervolgens allerlei bedrijven Rammsteinkaarten zien aanbieden voor de dubbele prijs ex administratiekosten. Wat eeb waardeloos bedrijf. Ik lag vroeger in een slaapzak voor de LP shop. Dat werd beloond. Eventim zou van de monopolie afgehaald moeten worden. Wat een bagger bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Niet.... Ik ben pas tevreden als ik kaarten heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eventim

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eventim nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM