Klacht: Kaartjes met de verkeerde zitplaatsen

qantaqa op 19 september 2012 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eventim heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 20 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Er is contact geweest met klant . We hebben een en ander kunnen uitleggen over rangen.

Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 19 september 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In juni 2012 heb ik telefonisch kaartjes besteld voor soldaat van oranje van 8 september 2012. Ik was toen met de telefoniste overeengekomen dat het rij 6, stoel 1 en 3 zou worden. De telefoniste had benadrukt dat ik dan helemaal vooraan en precies in het midden zou zitten. Daar aangekomen zaten wij inderdaad vooraan en in het midden zoals de telefoniste had beloofd. Totdat wij erachter kwamen dat onze kaartjes niet voor de zaal was, maar de ring. Rij 6, stoel 1 en 3 in de ring is niet de plaatsen wat de telefoniste had beloofd. Blijkbaar is er een fout gemaakt. Wij waren onaangenaam verrast en heel erg teleurgesteld. Het is ook erg jammer dat wij daardoor niet zo van de voorstelling konden genieten.

Nadat ik een klacht had ingediend probeerde de klantenservice er heel makkelijk vanaf te komen door te zeggen dat de plaatsen in de zaal toen al uitverkocht was. Gezien het feit dat de telefoniste op het moment van reservering tegen mij heeft gezegd dat ik vooraan in de zaal zal zitten precies in het midden, klopt het dus niet wat de klantenservice zegt. Daardoor ben ik nu alleen maar nog kwader geworden.

Gewenste Oplossing:

Een redelijke vergoeding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eventim in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eventim een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eventim

Heeft op 20 september 2012 om 10:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is contact geweest met klant . We hebben een en ander kunnen uitleggen over rangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Eventim beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM