Klacht: Kaarten Jersey Boys

Kaarie1990 op 16 juni 2014 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eventim has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Klant per e-mail beantwoord. Een gemaakte reservering is definitief en wijzigen van datum is daarom niet mogelijk.

Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 16 juni 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over de klantenservice van Seetickets, nadat zij geen hulp kreeg bij het ruilen van zes gewonnen tickets voor de musical Jersey Boys. De klant was op vakantie op de geboekte datum en vroeg om een ruil, maar kreeg te horen dat dit niet mogelijk was. De klant vindt dit geen acceptabele klantenservice, vooral gezien de waarde van de tickets.

Mijn Klacht:

Ik heb gebeld met Seetickets en kreeg vervolgens een mevrouw aan de telefoon die geen enkele poging deed mij verder te helpen. Mijn moeder had namelijk 6 tickets gewonnen voor de musical Jersey Boys (door de Postcode loterij) en had als verrassing die tickets voor mij en mijn vriendinnen geboekt op zondag 29 juni om 19:00. Ik ben dan echter op vakantie. Ik belde om te vragen of ik ze kon ruilen tegen bijvoorbeeld een doordeweekse dag (dan zijn de tickets ook veel goedkoper dus in die zin voordeliger voor Seetickets). Ik kreeg doodgewoon te horen: ‘Nee dan geeft u ze toch weg’. Dat noem ik geen klantenservice! En bovendien is hier sprake van overmacht en mag ik toch wel geholpen worden om te ruilen. Zes kaarten van een waarde van minstens 70 euro is niet niks.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer zij de 6 tickets kunnen ruilen tegen een andere dag of dat zij de reservering ongedaan maken en ik zelf een nieuwe reservering maak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eventim over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eventim in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eventim een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eventim

Heeft op 16 juni 2014 om 13:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant per e-mail beantwoord. Een gemaakte reservering is definitief en wijzigen van datum is daarom niet mogelijk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM