Klacht: “Golden cirle ticket” justin bieber

Sorayasheraine op 07 april 2013 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eventim has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 januari 2015
Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 7 april 2013

Een groep vriendinnen, waaronder Soraya Tolhuisen, was enthousiast over het verkrijgen van golden circle tickets voor het concert van Justin Bieber in Nederland. Na het zien van de plattegrond ontdekten zij echter dat hun plaatsen op de tribune waren, naast bezoekers met reguliere tickets, wat leidde tot verwarring en frustratie. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met Eventim, werd hen verteld dat het om een misverstand ging, wat hen niet tevredenstelde.

Mijn Klacht:

Hallo wij zijn een groepje vriendinnen. Mijn naam is soraya tolhuisen Toen we hoorde dat justin bieber weer een concert zou geven in nederland. Waren we super blij. We hadden meerdere computers aan. En we hadden uiteindelijk golden circle tickets weten te bemachtigen. We waren zo blij. Totdat alle verwarring begon. De plattegrond verscheen op internet. En we zagen dat we gewoon op de tribune zaten naast de mensen die een normaal kaartje hebben. Terwijl het aller duurste kaartje hebbben wat je kon krijgen. Wij hebben eventim meerdere malen gebeld. En hun vertelde dat het een misverstand was. Ja een misverstand waar wij onder leiden. Wij hebben meerdere media geschreven en contacf gehad. Zoals rtl boulevard , sbs, kranten. Rtl boulevard heeft contact gehad met de organisator en die kon alleenmaar een excuse maken. Verder werd er niets aan gedaan. Nu nadert het concert bijna en wij zijn echt super boos. Dat wij zo worden behandeld! We zijn super blij dat we aanwezig kunnen zijn op het concert maar het voelt alsof wij in de zeik zijn genomen. Veel van ons hebben gespaard voor het kaartje. Wij dachten jb van dicht buj te kunnen zien. Maar onze dromen vallen in duigen dankzij de slechte organisatie.

Gewenste Oplossing:

- meet en greet
-betere plek

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eventim over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Eventim een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eventim in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eventim een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM