Klacht: Geen gratis kindkaart – volledige bedrag in rekening gebracht

aseegers op 28 november 2012 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eventim heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 29 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Klant een mail gestuurd met uitleg van de actievoorwaarden. Er zal verder telefonisch contact worden opgenomen over de verdere afhandeling van de reservering.

Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 28 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

KLACHT:
Bij aanvinken gratis kind en de instructies te hebben doorlopen, is kaartje voor kind toch berekend. Mijn verwachting werd gewekt dat deze verrekend zou worden. Ook heb ik inmiddels geconstateerd dat deze is afgeschreven van mijn creditcard. Vervolgens telefonisch contact opgenomen waarbij ik >5 minuten in de wacht werd gehouden (dus nog meer betaald) en uiteindelijk niemand aan de lijn kreeg. Vandaag na een keer te worden opgehangen, wel uw medewerker aan de lijn gekregen, en vervolgens twee keer in de wacht gezet, niet geholpen of tegemoet gekomen, niet serieus genomen, geen begrip en dus nogmaals flink bedrag betaald. Op deze wijze voel ik me afgezet – hoe verdien je zoveel mogelijk geld en laat je mensen in de luren lopen. Ik voel mij slecht behandeld, zal deze site nooit meer gebruiken en afraden bij anderen.
Ik sta open voor een juiste afwikkeling , namelijk het kind kaartje gratis.

Gewenste Oplossing:

Het " gratis" kaartje voor mijn kind restitueren

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eventim in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eventim een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eventim

Heeft op 29 november 2012 om 08:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant een mail gestuurd met uitleg van de actievoorwaarden. Er zal verder telefonisch contact worden opgenomen over de verdere afhandeling van de reservering.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - De dag na mijn klacht werd ik opgebeld door Seetickets om het op te lossen. Wel tevreden over de snelle reactie en oplossingsvoorstel: Indien ik de tickets zou retourneren, krijg ik nieuwe tickets en het teveel betaalde bedrag wordt teruggestort. Mijn rekeningnummer heb ik telefonisch doorgegeven. na terugzending van de kaartjes dor mij heb ik de retourbetaling heb ik nog niet ontvangen, zoalsook de kaartjes. Wat mij betreft staat dit nog open want nog niet afgehandeld. Over extra gemaakt kosten door het bellen hierover is niet gesproken. Eerlijk gezegd, wil ik gewoon met een goed gevoel naar de voorstelling wat een cadeautje is voor mijn dochter. Over de extra gemaakte kosten ben ik voorlopig niet meer op teruggekomen om verdere discussie uit te sluiten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM