Klacht: Geen factuur kunnen ontvangen na telefonische bestelling

M. van Raad op 03 juli 2014 over Eventim in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eventim has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 3 juli is er per e-mail contact opgenomen met mevrouw door de afdeling Customer Care

Bedrijf Eventim
Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 3 juli 2014

Na een telefonische bestelling van twee kaarten en een pauzearrangement bij Eventim, ontving de klant geen factuur. Bij navraag bij de klantenservice werd hem verteld dat er geen facturen worden verzonden voor kleine reserveringen, wat hij als onredelijk ervaart. De klant vindt het vreemd dat facturen alleen bij online bestellingen worden verstrekt.

Mijn Klacht:

Gisteren heb ik een telefonische bestelling gedaan van2 kaarten en een pauzearrangement voor Hij gelooft in mij en gelijk betaald. Tot op heden heb ik nog geen factuur gekregen. Vanmiddag heb ik gebeld met de klantenservice waar ik te horen heb gekregen dat er voor ‘kleine’ reserveringen geen facturen worden verzonden. alleen bij groepsarrangementen. Te belachelijk voor woorden dit! Als je een broek koopt op internet krijg je toch ook een factuur!! Ik zou alleen een factuur kunnen ontvangen als ik via internet de kaarten had besteld en kunnen mij niet via de mail een opsturen. Belachelijk!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een factuur van mijn reservering ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eventim over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eventim in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eventim een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Eventim beoordeeld.

Eventim

Heeft op 03 juli 2014 om 11:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 3 juli is er per e-mail contact opgenomen met mevrouw door de afdeling Customer Care

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM