Mijn Klacht:
We hebben een parachutesprong geboekt, die uiteindelijk niet meer aangeboden wordt op de locatie van onze keuze. Eventstore biedt vervolgens als opties aan; omboeken naar een andere locatie of geld retourneren….echter schijnt de financiële afdeling van het bedrijf niet in staat deze handeling naar behoren uit te voeren. Al sinds augustus 2019 wordt via mail het retourneren van het volledige aankoopbedrag beloofd, echter tot op heden hebben we het geld nog steeds niet mogen ontvangen. Steeds is de reactie iets in de trant van Bij de volgende overboekings-ronde wordt de betaling meegenomen. Telkens met daarbij netjes een datum in de daaropvolgende maand….maar tot daadwerkelijk terugboeken van het geld wordt (nog steeds) niet overgegaan……….
Nu volgt een citaat uit de mail die ik als reactie op deze klacht heb ontvangen:
Wij vinden het zeer vervelend als het geval is als het bedrag nog niet is terug gestort.In ons systeem staat uw status op afgerond, dat betekent, dat onze boekhouding de terug storting heeft verwerkt. Het kan altijd zijn dat er iets is fout gegaan, waar mensen werken kunnen er fouten optreden. Wij hebben dit doorgezonden naar de boekhouding om dit na te kijken en indien de terug storting nog niet is gedaan of niet correct is gedaan deze alsnog te doen voor 05 februari 2020. Zoals gezegd waar mensen werken kunnen er fouten zijn, om dan een bedrijf van oplichting te betichten en dit online te verspreiden is strafbaar bij wet en valt onder het kopje smaad en laster. Nogmaals adviseren wij u, zoals ook mijn collega u heeft geadviseerd om per omgaande de smaad en laster te verwijderen. Het gaat dan om het woord oplichting, de rest kan u gewoon laten staan.Wij hebben u nu duidelijk en stellig aangegeven, wat er in ons systeem staat en dat indien het bedrag niet of incorrect is terug gestort dit uiterlijk 05 februari 2020 wordt gedaan. Indien u de smaad en laster niet verwijdert (het woord oplichting) , dan maarkt u zich strafbaar aan overtreding van wetsartikel 261 (persoonlijk mailverkeer, 2020)
Natuurlijk heb ik de eerdere klacht geschreven vanuit emotie en is het nooit mijn bedoeling geweest de goede reputatie van Eventstore te besmeuren. Vandaar dat ik inderdaad op verzoek mijn klacht heb aangepast.
Daarnaast wil ik nogmaals benadrukken dat het voorgenoemde bedrag gedurende de afgelopen periode niet is overgemaakt. Maar inderdaad; waar mensen werken, kunnen fouten worden gemaakt….
Uit de geciteerde reactie van Eventstore blijkt dat zij voornemens zijn alsnog over te gaan tot betaling.
Rest mij enkel te zeggen: TO BE CONTINUED…
Gewenste Oplossing:
Wanneer het volledige aankoopbedrag zoals reeds sinds augustus 2019 beloofd wordt eindelijk wordt teruggeboekt naar onze rekening.

