Mijn Klacht:
Graag geven wij van Event Store de reacties door welke wij hebben gegeven aan de twee laatste klachten, mevrouw van den Berg en de heer Claassen:
Voor mevrouw van den Berg:
Wij vinden het jammer dat u direct een klacht plaatst.
U heeft aangegeven dat u de mail met activeringscode zelf niet meer kunt terugvinden. Hierop volgend hebben wij u naar een pagina verwezen waarop tips staan hoe u bij uw provider de mail kunt laten terug halen en de werkwijze van ons systeem. Wij zien niet in dat dit erg is, dat wij u tips geven hoe u de mail kunt laten terughalen.
U heeft aangegeven dat uw bonnummer: ES-1809-19932 is, dus u heeft de mail met bon en activeringscode ontvangen. U komt ook na bijna een jaar dat u niks heeft ontvangen.
Dat wij op recensiesites aangeven dat ons systeem altijd de mails uitstuurt met activeringscodes lijkt ons ook niks mis mee, aangezien dit reeds 10 jaar zo is.
Het klopt dat wij aangeven dat wij voor de meeste events reeds vol zitten de komende twee weken. Wij kunnen niks anders zeggen omdat dit nu eenmaal zo is, het is de drukste periode van het jaar en de laatste week van juli en de eerste twee en drie weken van augustus zitten voor de meeste events reeds volgeboekt. Dit is ieder jaar zo. U komt in de laatste week van juli voor de drukste periode van het jaar.
Indien u vragen heeft over de activeringscode kunt u ons mailen, wij doen dit niet via deze site. Ook over het verlopen van de bon hoeft u zich geen zorgen te maken, wij houden hier altijd rekening mee.
Voor de heer Claasen:
Event Store bedankt u voor de interesse in onze diensten en ons team staat u graag ten dienst.
U hoeft de bon niet meer te verzilveren dit is direct gedaan bij uw datum keuze.
Wij zijn hier gelijk nogmaals voor u achteraan gegaan.
Wij hebben van de aanbieder de volgende reactie ontvangen:
Ik zie dat je de tour aanvraagt voor Amsterdam Centrum. Helaas is dit vanwege nieuwe regels van de gemeente (milieuzone) per omgaande niet meer mogelijk om een solextour door het Centrum van Amsterdam te doen. Deze worden daarom tegenwoordig in Amsterdam Noord door het Waterland gegeven.
Is dit voor jullie haalbaar en naar wens?
Hierna hebben wij gewoon een oplossing geboden aan de heer Claassen. Dit is reeds opgelost.
Gewenste Oplossing:
Wij vinden het jammer dat de oplossingen nooit worden geplaatst door de klanten. Wij lossen altijd alles op.

