Klacht: Geneuzel bij Giro

DPSdB op 25 mei 2023 over Eurosport in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Eurosport
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 25 mei 2023

Een gebruiker uitte zijn onvrede over de commentator Jeroen van Bellegem tijdens de Giro. Hij vindt dat de commentator te veel irrelevante informatie deelt en zichzelf te graag hoort praten, waardoor hij regelmatig het geluid uitzet.

Mijn Klacht:

Is er geen betere commentator beschikbaar dan Jeroen van Bellegem. Deze man hoort zichzelf zo graag praten. Veel niet relevante informatie om zijn kennis maar te etaleren. Het geluid zet ik regelmatig uit.

Gewenste Oplossing:

Vervanging van Jeroen!!!!!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eurosport

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eurosport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DPSdB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM