Mijn Klacht:
Vandaag 3 pizza’s besteld bij de afhaal op het park. Het duurde meer dan een kwartier voor ik kon bestellen, daarna een half uur wachten waarna bleek dat de pizza’s verbrand waren. En er waren geen nieuwe te maken. De manager erbij gehaald maar die had alleen geld teruggeven als oplossing. Ook op mijn vraag of ze een andere oplossing had kon niets worden bedacht. Onacceptabel in mijn ogen en niet gastgericht.
Algemeen valt het park ons ook tegen: nogal wat matig tot slecht onderhouden chalets, veel staat dicht op elkaar, ons chalet ruikt bijna elke dag naar riool (mn in de douche) en van de gehuurde fietsen was het onderhoud matig (en bij 1 slecht met een tik in het wiel en versnelling die het niet goed deed). Voor de prijs die wordt die er wordt gevraagd verwachten wij meer.
Gewenste Oplossing:
Bij de afhaalpizza hd ik in elk geval een houding verwacht waarbij gezocht zou worden naar een alternatief voor ons, nadat we na drie kwartier wachten geen eten hadden.

