Klacht: Boeken met cadeaubon

picojo op 05 maart 2024 over EuroParcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
EuroParcs is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf EuroParcs
Categorie Vakantieparken
Status Nieuwe klacht
Datum 5 maart 2024

Een klant heeft een reservering gemaakt bij EuroParcs Zuiderzee met een cadeaubon voor een gratis verblijf, waarbij alleen bijkomende kosten zouden gelden. Ondanks de verwachting dat de eindschoonmaak gratis zou zijn, ontving de klant een factuur van 113,36 euro in plaats van de verwachte 58,30 euro, wat leidde tot onduidelijkheid over de kosten. Na contact met de klantenservice werd bevestigd dat de eindschoonmaak wel degelijk in rekening werd gebracht, wat de klant niet had verwacht.

Mijn Klacht:

Ik heb vorige week een reservering gemaakt bij Europarcs Zuiderzee met een cadeaubon (bingo). Het is een gratis midweek of weekend. Er komen alleen de bijkomende kosten bij. Ik moest zelf reserveren op de site en dan zou ik een aangepaste factuur krijgen waar de huur van de bungalow af was en alleen de bijkomende kosten zou moeten betalen. Reserveringskosten en de eindschoonmaak stonden voor €0,00 euro op de factuur. Alleen de toeristenbelasting het bedlinnen en een huisdier zou ik dan nog moeten betalen. Nu kreeg ik een factuur van 113,36 ipv 58,30. Contact opgenomen en ze zeggen dat het klopt, omdat de bijkomende kosten de toeristenbelasting, bedlinnen en een huisdier is en de eindschoonmaak. Maar de eindschoonmaak is inclusief bij Europarcs en op de factuur stond ook dat het bij de prijs inbegrepen is. Hoe kunnen ze dat dan nog weer doorberekenen aan de klant? Dat is toch vreemd? De huurprijs is € 524,00, en ze hebben er € 469,00 afgehaald. Terwijl de huur gratis was. Dit klopt niet. Maar volgens Europarcs klopt het wel omdat de eindschoonmaak er bij komt, die gratis staat op de factuur. Ik kreeg een mail dat het klopte en dat ze de factuur niet gingen wijzigen. Dus nu betaal ik 55 euro teveel. De klantenservice is ook moeilijk te bereiken. Ik heb 2x gebeld en moest totaal 30 minuten in de wacht staan. Dit is de eerste keer dat we bij Europarcs boeken.

Gewenste Oplossing:

Dat ze de prijs aanpassen. Als er op de factuur staat
huurprijs € 524,00
eindschoonmaak en reserveringskosten €0.00 toeristenbelasting € 12,40
huisdier € 24,00
bedlinnen € 21,90

Met de bon is de huurprijs gratis. Maar er gaat € 469,00 af ipv € 524,00
Dan klopt dat toch niet? Ik zou graag de factuur hebben die klopt, dus € 55,00 aevan af.
Op de bon staat exclusief verplichte en optionele bijkomende kosten, dat is niet de eindschoonmaak want die zit bij de prijs in.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar EuroParcs over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door picojo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM