Klacht: reactie van collega gelina via de App

keyisha op 03 december 2019 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 3 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik zag een aanbieding in de folder staan maar toen ik naar de etos ging gaf de kassa geen korting aan en wou het personeel het niet aanpassen omdat ze dachten dat het een fout was in de folder. Ik heb hierna contact met Etos gehad via de WhatsApp en kreeg niet zo’n net antwoord terug..
Hun reactie: “ Wat verwacht je nu precies van mij? De kassa scant 24,99 en als dit niet zo is, dan kan mijn collega die prijs aanpassen naar de prijs uit de folder. “

Als de collega de prijs kon aanpassen was het helemaal geen probleem en had ik ze niet hoeven te appen..
Vind het jammer dat ik zulke reactie terug moet verwachten van een bedrijf..

Gewenste Oplossing:

Ik zou het niet eens meer weten.. Her product zelf hoef ik niet meer maar een sorry of iets zou op z’n plaats zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door keyisha
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM