Klacht: Onjuiste informatie verschaft.

Donata.rd op 08 mei 2019 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 mei 2019

Een klant van Etos Emmeloord ontving informatie dat een specifieke huidzalf voor cavia's niet meer leverbaar zou zijn en uit de handel zou gaan. Na navraag bij het hoofdkantoor bleek echter dat het product niet uit de handel gaat en dat er zelfs voorraad beschikbaar is in de winkel.

Mijn Klacht:

Etos Emmeloord heeft mij gezegd dat een artikel niet meer leverbaar zou zijn en eruit zou gaan.
Het betreffende artikel gebruik ik bij de behandeling van plekjes bij mijn cavia’s.
Omdat ik hier enorm van baalde heb ik dit gemeld op het cavia forum en gevraagd naar alternatieven.

Iedereen gaf aan dat deze crème gewoon te krijgen is.

Ik heb net het hoofdkantoor maar eens gebeld en hier zijn ze heel stellig. Het product gaat niet uit de handel. Zelfs bij het nakijken of het betreffende filiaal misschien stopt met de verkoop van het product bleek dit ook niet zo te zijn, sterker nog er zouden nog 3 tubes op voorraad moeten zijn.
Het gaat om Etos eigen merk huidzalf op basis van Terbinafine.

Gewenste Oplossing:

Omdat ik toch ergens anders de crème heb aangeschaft en belkosten heb gemaakt zou ik het enorm waarderen als er op zijn minst een excuus vanaf kan en misschien een tegoedbon voor het tubetje wat niet meer leverbaar zou zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM