Klacht: Nutrilon verkoop aan handelaars

Saskia Mons op 20 april 2015 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 20 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste Etos,

Mijn berichtje hier is niet zo zeer een klacht, maar meer een manier om mijn verbazing uit te spreken over hoe medewerksters in de vestiging Etos Nieuwkoop omgaan met handelaars in Nutrilon babymelkpoeder.
In de winkel is het schap Nutrilon zo goed als leeg. Als moeder van een 2 maanden oude baby weet ik inmiddels dat ik aan een van de medewerksters moet vragen om de Nutrilon en dat ze dan maximaal 2 bussen uit het magazijn halen. Er is namelijk wel voorraad, maar dat bewaren ze in het magazijn. Slim leek mij, dan zou je tegen zo’n vermoedelijke handelaar kunnen zeggen dat het op is, zij weten immers niet dat er voorraad in het magazijn is. En de moeders die met een baby in de kinderwagen in de winkel komen krijgen natuurlijk wel Nutrilon mee.
Vorige week ben ik in 1 week tijd 2 x een groepje (Marokkaanse) mannen tegen gekomen in de Etos Nieuwkoop. Zij vroegen om Nutrilon, de medewerkster haalt het lachend en gezellig kletsend met deze heren uit het magazijn en bij de kassa een praatje over het mooie weer en een fijne dag. Dag 6 bussen Nutrilon en ik greep met mijn baby in de kinderwagen mis, want het was op!
Op mijn vraag waarom ze deze mannen, waarvan ze zelf zeiden dat het overduidelijk handelaren waren, die Nutrilon uit het magazijn meegaven zeiden ze doodleuk: “Ja dat is voor ons ook omzet”.
Mijn vraag is daarom: Wat is jullie beleid? Is dit de bedoeling?
Bij het Kruidvat in Nieuwkoop houden ze de Nutrilon achter de kassa en krijg je 1 bus mee. En als ze twijfelen of je een handelaar bent zeggen ze dat het op is. Prima lijkt me zo. Ik koop mijn Nutrilon nu dus niet meer bij Etos maar bij het Kruidvat.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen weten wat jullie beleid is omtrent het handelen in Nutrilon. Als het om de omzet gaat kun je immers beter direct in China gaan verkopen toch?

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM