Klacht: Make-up etos merk-matt finish

marijvandecamp op 27 maart 2014 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 27 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik gebruik al heel lang hetzelfde product n.l make-up matt finish nr.4. Enige tijd geleden is er in de samenstelling iets veranderd,wat weet ik niet.Eerst was ik super tevreden,maar nu totaal niet. De make-up is dun,kan t niet egaal opbrengen(gevlekt)niet het juiste kleur effect,en is niet dekkend. Ik gebruik dit product al heel lang,ik zou heel blij zijn als t weer wordt zoals eerst.

Gewenste Oplossing:

Zoals hierboven al beschreven

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM