Klacht: Etos luiers

mmelany op 11 januari 2015 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 11 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

3,5 week geleden ben ik bevallen van mijn dochter. Nou had ik in mijn zwangerschap al een aantal luiers gekocht om later te gaan proberen. Zo ook de luiers van Etos. Maar nu ik ze eenmaal gebruikt heb ben ik zeer ontevreden! Als mijn dochter geplast heeft zit de luier zodanig aan haar billen en ruggetje vast geplakt dat het lijkt of ik een pleister er af trek! Haar billen en ruggetje zijn dan helemaal rood!
Ik heb uiteraard meerdere merken (oa pampers) geprobeerd en bij andere luiers is dit niet het geval. Ik koop dus geen Etos luiers meer!

Mvg M. Dauphin
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Pampers,
Etos billendoekjes

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM