Klacht: Rits kapot

Yozgatspor66 op 20 april 2021 over Esprit in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Esprit
Status Open
Datum 20 april 2021

Een klant heeft in februari 2021 een blauwe jas besteld in maat 116-122, maar na minder dan twee maanden gebruik is de rits kapot gegaan. De klant heeft geen bon meer en vraagt om een vervangende jas of een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Gechte heer/ mevrouw,

Ik heb in februari 2021 een blauw jas gekocht via internet besteld, het maat is 116-122 6-7. Maar heeft kort niet eens 2 maanden gebruikt, ik heb helaas geen bon meer, ging ook vanuit dat het goed zal zijn, en heb dit soort problemen nooit mee gemaakt! Ik zou graag nieuwe jas willen of geld terug krijgen.

Mvg
DERYA KAYA

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug kan krijgen of een nieuwe jas!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Esprit

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Esprit nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Yozgatspor66
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten