Klacht: Erg onvriendelijk personeel

K.K.99 op 04 augustus 2021 over Smeg in de categorie Electronica - Fornuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Smeg has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Smeg
Status Open
Datum 4 augustus 2021

Een klant heeft op 4 augustus 2021 contact opgenomen met Smeg om te informeren naar de status van een besteld onderdeel, dat op 30 juli was verzonden. Tijdens het gesprek ervoer de klant het personeel als onvriendelijk en boos, en voelde zich niet goed gehoord, wat resulteerde in een onaangename afsluiting van het gesprek.

Mijn Klacht:

Ik heb vandaag 04-08-21 gebeld om na te vragen waar mijn onderdeel blijft die 30-07 verstuurd is. Ik heb nog geen bericht van de bezorgen ontvangen. Een erg onvriendelijke meneer aan de telefoon deed best boos dat ik hem wijs aan het maken was dat er geen mail contact is geweest. Dat heb ik nooit gezegd, maar aangegeven dat het nog niet binnen is en wanneer ik het mag verwachten. Met heel veel moeite heeft hij de datum doorgegeven en het gesprek afgesloten met een ‘Jo’ .

Gewenste Oplossing:

Als er gedaan wordt waar ik om vraag. Er een normaal antwoord gegeven kan worden. Ik heb namelijk niet z’n zin om iemand te spreken die met z’n linker voet uit bed is gestapt. Zoek anders een andere baan chagrijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Smeg over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door K.K.99
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM