Klacht: Geen HD terwijl ik wel HD kanaal kijk !

gaal10 op 23 augustus 2012 over Eredivisie live in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 augustus 2012

Een gebruiker van Eredivisie Live via Ziggo ervaart dat sommige wedstrijden op het HD-kanaal niet in HD-kwaliteit worden uitgezonden, wat leidt tot teleurstelling over de beeldkwaliteit. De klacht richt zich op de prijs van €16,95, die niet in verhouding zou staan tot de geboden kwaliteit.

Mijn Klacht:

Ik heb EredivisieLive via Ziggo en kijk op HD kanaal maar sommige wedstrijden worden totaal niet in HD uitgezonden en is de kwaliteit net zo belabberd als op 2,3 en 4.
Daar betaal je toch geen 16,95 voor ??

Gewenste Oplossing:

Dat het HD kanaal ook echt HD wedstrijden uitzend of doorgeeft want zo wil ik geen EredivisieLive meer kijken

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM