Klacht: Er wordt gemeld dat ik na plaatsen van een order nog niet heb betaald

franktje64 op 17 september 2020 over MultiSafepay in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MultiSafepay has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 17 september 2020

Op 17 september 2020 plaatst de klager een order en betaalt deze via internetbankieren met MultiSafepay, waarbij het bedrag van 11,07 euro wordt afgeschreven. Enkele uren later ontvangt de klager een e-mail van het bedrijf met de vraag of de betaling vergeten is, terwijl de klager al betaald heeft, zoals bevestigd door de webwinkel na telefonisch contact.

Mijn Klacht:

Vandaag donderdag 17 sept 2020 heb ik een order geplaatst en met internet bankieren/multisafepay betaald. 11.07 afgeschreven. Om 12.10 u een mail met de vraag of ik iets ben vergeten?
Volgens hun was ik vergeten bij betaling akkoord te geven. Of ik alsnog wou betalen of afzien van de order. Na telefoon met de webwinkel bleek ik betaald te hebben. T

Gewenste Oplossing:

Wanneer duidelijk is waar deze mail vandaan komt. En of dit phissing of i.d. Is. Dan kan dit gemeld worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar MultiSafepay over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door franktje64
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM