Klacht: Geen contact meer met de app op mijn telefoon, status is offline

C F OVERSLOOT op 17 november 2021 over Energie Wonen in de categorie Algemeen, Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 17 november 2021

Cor Oversloot ervaart problemen met de app van Energie Wonen, die offline is na een korte stroomonderbreking. Ondanks dat de omvormer goed functioneert volgens het display, lukt het hem niet om de app weer aan de praat te krijgen. Hij vraagt om een oplossing, maar heeft geen contact kunnen krijgen via de telefoon.

Mijn Klacht:

Vanmorgen is de elektriciteit een uurtje eraf geweest, de stroom er weer op gezet alles was oké behalve de app op mijn telefoon!
Krijg het niet voor elkaar om deze weer te laten functioneren, status van de omvormer was goed zoals het display aangeeft.
Graag zou ik hier een oplossing willen krijgen van jullie, helaas waren jullie telefonische niet bereikbaar!

Groeten Cor Oversloot

Gewenste Oplossing:

een goed antwoordt voor de oplossing

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Energie Wonen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Energie Wonen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door C F OVERSLOOT
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM