Klacht: slecht tot niet werkend tablet

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 7 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

het duurt heel lang voor hij aan gaat valt meestal gelijk weer uit zelfs met een spelletje patience weigert hij en valt weg ik was er zo blij mee maar heb er alleen verdriet van .ook gat hij soms niet meer uit en moet je wachten tot de batterij leeg is en dan weer opladen .ik ben 69 en was dolblij er mee niet meer mijn kleindochter wilde hem naar beneden gogaarneoien ,misschien dat hij het dan doet help mij aan een goed tablet a u b gaarne een goed werkend tablet b v d

Gewenste Oplossing:

oplossing een nieuw tablet

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over empire electronix

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over empire electronix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM